З’ясовано обставини та причини групового нещасного випадку, що стався у Нововолинську на заводі залізобетонних виробів

Комісія Управління Держпраці у Волинській області завершила спеціальне розслідування причин та обставин групового нещасного випадку, що стався 4 квітня на території ТДВ «Нововолинський завод залізобетонних виробів».

Нагадаємо, під час формування залізобетонних виробів обірвався і впав на землю вантажний візок мостового крана, у результаті чого один робітник, 1970 року народження, загинув на місці події і два робітники отримали травми (повідомлялося раніше).

З’ясовано, що потерпілі виконували роботи на заводі згідно з цивільно-правовими договорами. Настання нещасного випадку було спричинене незадовільним технічним станом засобів виробництва та порушенням вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів.

Комісія дійшла висновку, що нещасний випадок з робітниками, які забезпечують себе роботою самостійно, не пов’язаний з виробництвом, оскільки потерпілі не перебували у трудових відносинах з товариством, а виконували роботи за цивільно-правовими договорами на свій страх і ризик.

За допущені порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці директора ТДВ «Нововолинський завод залізобетонних виробів» притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Translate »