Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

Комісією Головного Управління Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку  зі смертельним наслідком, що стався 8 червня 2017 року на підприємстві «Аверс-М» у місті Лисичанську.

Установлено, що працівник, який заряджав вогнегасники, загинув внаслідок  порушення вимог Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, а також неналежного контролю з боку керівництва ТОВ «Аверс-М» за додержанням працівниками правил безпечного виконання робіт та внутрішнього трудового розпорядку.

Під час розслідування нещасного випадку було також проведено позапланову перевірку суб’єкта господарювання. Виявлено 28 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, що створювали загрозу життю та здоров’ю працівників.

Фахівцями Головного управління подано адміністративний позов до суду  про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Товариства з обмеженою відповідальністю «Аверс-М». Також до адміністративної відповідальності притягнуто директора підприємства.

Translate »