Закладам освіти – новітні технології з енергозбереження

Головний  державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Сергій Алтунін взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів міста Бердянськ, де йшлося про впровадження новітніх технологій з енергозбереження в освітніх закладах районного центру.

В ході наради, разом з учасниками заходу, Сергій Алтунін відвідав Бердянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 Бердянської міської ради Запорізької області, де встановлена нова пелетна міні-котельня торгової марки John Greaves Energy виробництва ПАТ «Бердянські жатки» (м. Бердянськ). Подібними енергоефективними міні-котельнями на сьогоднішній день обладнані три загальноосвітні школи міста.

Найближчим часом, в рамках програми енергоефективності, планується встановити подібні міні котельні в усіх школах та дошкільних навчальних закладах міста.

Сергій Алтунін нагадав присутнім на нараді керівникам освітніх закладів районного центру про необхідність суворого дотримання правил безпеки під час експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, до якого відноситься зокрема і котельне обладнання.

Translate »