За використання незадекларованої праці на роботодавців Закарпатської області накладено штрафи на суму понад 2,4 мільйона гривень

З метою виявлення неоформлених трудових відносин фахівцями Управління Держпраці у Закарпатській області ефективно здійснюються заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Впродовж двох тижнів липня при здійсненні інспекційних відвідувань інспекторами праці виявлено 22 особи, які працювали без оформлення трудових відносин у суб’єктів господарювання Закарпатської області. Зокрема, 4 «нелегалів» виявлено на сільськогосподарському підприємстві, 6 продавців – в магазинах, які належать селищним приватним підприємцям. В селищних барах та закладах відпочинку без укладення трудових договорів працювало 6 осіб (бармени, офіціанти, кухар), з них 16-річна школярка, яка працювала офіціанткою.

Також, при здійсненні інспектування одного із підприємців обласного центру, фахівці Управління Держпраці виявили цех, де шість кравчинь шили одяг нелегально. За дане порушення на роботодавця накладено штраф у розмірі 670140 гривень.

За використання незадекларованої праці до роботодавців Закарпатської області застосовано фінансові санкції, передбачені частиною другою статті 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі понад 2,4 мільйона гривень.

Translate »