gov.ua Державні сайти України
Пошук

За неоформлених працівників магазину підприємця оштрафовано на 288 тисяч гривень

23 листопада 2017

Інспекційне відвідування фізичної особи – підприємця на предмет додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Підставою став лист-довідка Дубенської РДА про результати комісійного обстеження, проведеного районною робочою групою з питань легалізації праці.

Під час моніторингу дотримання суб’єктами господарювання вимог до оформлення трудових відносин, оплати праці та сплати обов’язкових платежів в магазині с. Сатиїв двоє працівників, які виконували обов’язки продавців, указали в письмових поясненнях, що працюють у підприємця за цивільно-правовими угодами. Однак підприємець не надав інспекторам відповідні договори та дані про сплату ЄСВ.

Також було зафіксовано, що одна працівниця, яка за цивільно-правовим договором працювала як прибиральниця, виконувала в магазині функції продавця, обслуговуючи клієнтів.

На підставі виявлених порушень уповноваженими посадовими особами Управління винесено постанову про накладення на підприємця штрафу в сумі 288 тисяч гривень, адже за кожного неоформленого працівника встановлена санкція – 96 тисяч гривень.

Фото: джерело google.com.ua