За круглим столом обговорено питання детінізації ринку праці в Харківській області

21 вересня відбулось засідання круглого столу на тему: «Урядова програма: Детінізація ринку праці». У заході прийняли участь начальник Головного управління Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський та заступник начальника Олена Петренко.

У засіданні також прийняли участь заступник начальника Головного управління ДФС у Харківській області Ірина Сагайдак, директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області Наталія Тарасенко, представники нац.поліції, громадськості та підприємців Харківщини.

За круглим столом було обговорено шляхи подальшої співпраці бізнесу та громадськості щодо легалізації заробітної плати у Харківському регіоні.

Володимир Рожанський акцентував увагу на розпорядженні КМУ «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», та розповів про проведення комплексних заходів згідно нього.

Було обговорено рішення щодо проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств, опрацьовано алгоритм таких перевірок.

Translate »