gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Рівному за два дні мобільні групи виявили 22 нелегальні АЗС – рейди триватимуть в усіх районах області

26 вересня 2019

Газу та бензину немає! Такі оголошення вже встигли повісити власники нелегальних автозаправних пунктів на Рівненщині, налякані щоденними рейдами мобільних груп, створених за дорученням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.09.2019 року щодо недопущення незаконної діяльності з обігу нафтопродуктів на території Рівненської області. До їх складу входять представники обласних територіальних органів: Управління Держпраці, ГУ Національної поліції, Державної екологічної інспекції Поліського округу, ГУ Держпродспоживслужби.

Впродовж двох рейдових днів групи вже виявили 22 незаконні автозаправні пункти на території м. Рівне.  На частину власників складено протоколи про адмінпорушення. На деяких пунктах були зафіксовані працівники, які, за попередніми даними, не мали оформлених трудових відносин. Остаточні висновки стосовно незадекларованої праці будуть визначені за результатами інспекційного відвідування, яке здійснять фахівці Управління Держпраці на підставі отриманих у рейді даних.

Одночасно з моніторингом фахівці проводять роз’яснювальну роботу стосовно небезпеки, яку створюють нелегальні заправки. Ці об’єкти мають підвищений рівень небезпеки, тому їх діяльність суворо регламентується системою відповідних дозволів та іншими вимогами охорони праці.

Фахівці Управління Держпраці наголошують, що для власників нелегальних заправок є два варіанти дій: припинити свою діяльність або легалізувати – отримати належні дозволи та навчити працівників  роботі на об’єктах підвищеної небезпеки.