gov.ua Державні сайти України
Пошук

Водіям на Тернопільщині розповіли про створення безпечних умов праці та належний стан транспортних засобів

20 лютого 2020

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Петро Гичка провів інформаційну-роз’яснювальну нараду з водіями маршрутних таксі у ВАТ «АТП 16127».

Упродовж 2019 року у соціально-культурній сфері майже 50% зареєстрованих нещасних випадків стались унаслідок дорожньо-транспортних пригод. Так, Петро Гичка зосередив увагу представників підприємства на створенні безпечних і здорових умов праці, забезпеченні належного контролю за технічним станом автомобілів, маршрутних таксі, автобусів. Водії обов’язково повинні проходити перед- та післярейсові медичні огляди водіїв. Допускати до керування транспортними засобами тільки тих працівників, які пройшли відповідне навчання та отримали відповідну кваліфікацію до керування транспортними засобами.

Петро Гичка наголосив на необхідності укомплектування транспортних засобів аптечками домедичної допомоги, засобами індивідуального захисту. Розповів про особливості умов праці працівників певних категорій та про попередження професійних і професійно зумовлених захворювань.