Вітання до Дня юриста

Вітаю правників України з професійним святом!

Утверджувати верховенство права, служити закону і захищати закон – незмінний обовʼязок кожного правника. Професіоналізм, дотримання морально-етичного кодексу, самовідданість і принциповість, вірність принципу справедливості – саме такі вимоги висуває українське суспільство до сучасного юриста, адже його сумлінна робота це запорука державного порядку і гармонійного розвитку країни.

Немає такої сфери суспільного життя, де можуть обійтися без допомоги правника. І держава, і підприємець, і громадянин потребують фахової консультації, а часом і захисту своїх прав та інтересів, відновлення справедливості.

Сьогодні українське правниче середовище максимально консолідувало свої зусилля, інтелектуальний потенціал для масштабного реформування сфери права, адже країна активно інтегрується в європейське співтовариство  і правове забезпечення цього процесу мають здійснювати висококласні фахівці.

Висловлюю глибоку повагу колегам і від душі бажаю подальших звершень у правовій царині, широких можливостей для зростання і розвитку, перемог у захисті інтересів Української держави!

Голова Держпраці

Роман Чернега

 

Translate »