Вітаємо Миколу Калайду з почесним званням лауреата рейтингу «100 впливових одеситів – 2019»!

Щороку в Одесі відбувається урочисте відкриття церемонії нагородження переможців рейтингу «Народне визнання» – «Одесит  року». Організатором найпрестижнішого в регіоні проекту виступає компанія «Південноукраїнський Медіа Холдинг», до складу якої входять одеські редакції газет «Аргументи і факти в Україні», «КП в Україні», «Наше місто», журнали «Фаворит Успіху», «Теленеделя» і інші видання. Ювілейна церемонія проходить за підтримки інформаційного агентства «Одеса-медіа».

Лауреатом рейтингу «100 впливових одеситів – 2018» у номінації «За захист трудових прав одеситів» став начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда.

Літом 2019 року було підбито підсумки рейтингу «100 впливових одеситів – 2019», і за результатами онлайн-голосування, за підсумками роботи експертів серед лауреатів, які ввійшли до сотні найвпливовіших одеситів, було названо Миколу Олександровича Калайду.

Микола Олександрович вважає, що впливовою, насамперед, можна назвати ту людину, яка має визнання і повагу людей, що проживають на певній території. У даному випадку – на Одещині.

—Цей статус – впливова людина – має свідчити, що ти можеш своїми діями принести користь громадянам цього регіону,— каже Микола Олександрович. — Отож, якщо одесити своїм незалежним голосуванням і компетентні експерти включили мене у цю шановану сотню, то варто сприймати це таким чином: я зі своїми колегами робимо все правильно, ми ефективно працюємо на благо Одеси та одеситів, на благо нашої Батьківщини.

Вітаємо Миколу Одександровича Калайду з почесним званням лауреата рейтингу «100 впливових одеситів – 2019»!

Translate »