Вінницька область: інспекторів праці не допущено до проведення інспекційного відвідування на будівельному майданчику

15 серпня інспектори праці Управління Держпраці у Вінницькій області завітали на будівельний майданчик для проведення інспекційного відвідування щодо виявлення незадекларованої праці.

Охоронець відмовився пропускати трьох інспекторів праці та телевізійників. Чоловік, який представився власником земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво, створюючи перешкоди для здійснення інспекційного відвідування, порвав направлення і виштовхнув інспекторів праці.

Викликаний наряд національної поліції зафіксував факт перешкоджання працівникам Держпраці у здійсненні контрольного заходу.

Інспекторами праці складено акт про неможливість проведення інспекційного відвідування, відповідно до якого вживаються заходи щодо притягнення суб’єкта господарювання до відповідальності, передбаченої абзацом сьомим частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України. Штраф за недопущення до перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин складає 372 300 гривень, що є стократним розміром мінімальної заробітної плати.

Translate »