Роман Чернега спільно з керівництвом Вінницької міської ради обговорили механізми реалізації Постанови КМУ №295

Голова Держпраці Роман Чернега 14 липня 2017 року відвідав Вінницьку міську раду, де ознайомився з  виконанням Постанови КМУ №295 від 26 квітня 2017 року «Деякі питання реалізації ст.259 КЗпПУ та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У робочій зустрічі також взяли участь начальники управлінь Держпраці: у Вінницькій області – Володимир Марунько, Житомирській – Сергій Сечін, Хмельницькій – Олексій Глушаков та Тернопільській – Наталія Рус.

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович ознайомила присутніх із роботою міської ради і прозорого офісу, який сворено для покращення комунікації між вінничанами  і владою. А також Галина Якубович зосередилися на роботі департаменту самоврядного контролю, на який покладено завдання з виконання Постанови КМУ № 295.

Голова Держпраці Роман Чернега, оцінивши роботу прозорого офісу та департаменту самоврядного контролю, висловив сподівання, що невдовзі фахівці Держпраці зможуть  працювати спільно зі спеціалістами прозорого офісу та консультувати громаднян.

«Завдання Держпраці не карати, а розповісти, попередити, проконсультувати для того, щоб запобігти порушенням законодавства про працю. Кожен працівник повинен мати гідний захист свого здоров’я і свого майбутнього. Тобто, і соціальний, і пенсійний, і просто гідні умови праці», – зазначив Голова Держпраці.

Роман Чернега зустрівся з колективом Управління Держпраці у Вінницькій області та окреслив завдання, які стоять насамперед перед інспекторами праці щодо втілення у життя рішень Уряду, направлених на викорінення нелегальної трудової зайнятості.

Translate »