Вінниччина: узгоджено алгоритм спільних дій контролюючих органів щодо детінізації зайнятості та доходів населення

4 жовтня 2018 року, на виконання розпорядження Кабміну України «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» №649-р від 05.09.2018 року, в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено спільну робочу нараду із представниками Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції для координації дій у проведенні комплексних заходів.

Нагадаємо, що першим пунктом вищезазначеного Розпорядження, Державна служба з питань праці, Державна фіскальна служба, Пенсійний фонд, Національна поліція, інші центральні органи виконавчої влади, за участю органів місцевого самоврядування, зобов’язані провести, починаючи з 5 жовтня 2018 р., в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

У роботі наради взяли участь начальник Управлінні Держпраці  Володимир Марунько, начальник ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб – начальник відділу планування контрольно-перевірочної роботи ГУ ДФС України у Вінницькій області Оксана Урлапова та старший інспектор з особливих доручень ГУ НП України у Вінницькій області Олег Сташко, в. о. директора Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради Михайло Пересунько, посадові особи Управління Держпраці.

Присутні остаточно узгодили алгоритм спільних дій під час проведення спільних заходів контролю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення, які заплановано розпочати 5 жовтня. Особливу увагу буде приділено роботодавцям найризикованіших сфер господарювання.

За результатами наради прийнято протокольне рішення із пропозиціями до органів центральної влади щодо перегляду актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Translate »