Вінниччина: рекордний борг із виплати заробітної плати погасили у рекордні терміни

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інна Курдеша, начальник відділення НСПП Богдан Мусієнко відповідно до рішень засідання круглого столу від 17.07.2019 р. «Першочергове завдання роботодавця – своєчасна виплата заробітної плати», модератором якого була Алла Горбатюк, взяли участь у робочій зустрічі із посадовими особами Казенного НВО «Форт» МВС України.

У ході зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки начальника об’єднання Леонід Лісовський повідомив про дострокове виконання графіку погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Станом на 06.08.19 року борги із виплати заробітної плати перед працівниками за квітень, травень, червень у сумі 14 млн 302 тис. грн погашені у повному обсязі.

Підводячи підсумки, заступник начальника НВО «Форт» з економічних питань Юлія Сухомлина вказала, що незважаючи на об’єктивні причини, які впливають на несвоєчасність виплати заробітної плати працівникам об’єднання, керівництво підприємства за наявності надходжень спрямовуватиме їх на першочергову виплату – заробітну плату.

Translate »