gov.ua Державні сайти України
Пошук

В установах Держпраці Криворіжжя День відкритих дверей

10 грудня 2019

Сьогодні до установ Держпраці Криворіжжя завітали учні однієї із загальноосвітніх шкіл Кривого Рогу.

В День відкритих дверей дев’ятикласників зустрічали фахівці Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні та Криворізького експертно-технічного центру.

Для гостей була організована екскурсія по структурним підрозділам установ Держпраці в ході якої фахівці надавали школярам роз’яснення практичних застосувань законів про працю, про охорону праці та гігієну праці. Зосередили увагу на особливостях гірничопромислового управління та  ролі інспектора у виробничому процесі підприємств.

Познайомились з призначенням експертно-технічного центру, як структурної одиниці Держпраці, зупинились на особливостях роботи Криворізького ЕТЦ. Для учнів були презентовані навчальні відеофільмами та продемонстровано роботу обладнання з яким працюють експерти.

Резюмував проведений захід начальник Криворізького гірничопромислового управління Таймураз Арсоєв, який під час зустрічі з дітьми наголосив: «Дуже приємно, що будучи школярами ви прагнете  до підвищення рівня своїх правових знань в питаннях охорони праці та промислової безпеки.  Відповідно, ви формуєте власну систему  цінностей, переконань, принципів та обмежень. Отже, саме зараз ви формуєте власну культуру  профілактики безпеки праці. І завжди пам’ятайте – кожен, без винятку, має право на належні, безпечні і здорові умови праці».

Всі бажаючі мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході екскурсії та поспілкуватися із зацікавившими спеціалістами.

Екскурсія проходила в рамках Всеукраїнського тижня права, що триває в установах Держпраці Криворіжжя з 09 до 13 грудня 2019 року включно.