В ПАТ «Укртелеком» провели заключну нараду до Дня охорони праці

Двадцять восьмого травня за участі фахівців Держпраці та Держгірпромнагляду України відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо виконання заходів до Дня охорони праці в ПАТ “Укртелеком”.
В роботі Всеукраїнської селекторної наради взяли участь представники Федерації профспілок України, голова Профспілки працівників зв’язку України, Державної служби України з питань праці, Держгірпромнагляду, НКРЗІ, Міністерства інфраструктури України, Держспецзв’язку, керівники підприємств, установ та організацій галузі.
На заході обговорили важливі питання розвитку галузі сьогодні та зазначили, що поняття культури охорони праці включає й управлінські системи, і практику участі в них працівників, і дисципліну на робочому місці, і всі ті принципи, відносини і правила, які сприяють створенню безпечного й здорового виробничого навколишнього середовища в умовах, коли робота організована продуктивно і якісно.

Довідка:
Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Ідея святкування бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; уперше в світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році.
Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

Translate »