gov.ua Державні сайти України
Пошук

В Южноукраїнську вдосконалюють роботу щодо забезпечення соціальних трудових гарантій працівників постраждалих на виробництві

14 червня 2019

У Южноукраїнському міському відділенні Фонду соціального страхування України відбувся семінар з роботодавцями з актуальних питань у сфері праці.

Окрім представників Фонду участь у заході взяли посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області та роботодавці Арбузинського району (загалом 18 осіб).

Під час зустрічі було  визначено вимоги чинного законодавства відповідно до яких особа, яка  постраждала в результаті нещасного випадку, або члени її сім`ї  мають право на отримання страхових виплат від Фонду соціального страхування України, окреслено порядок їх надання.

Присутні висловили занепокоєння, пов’язане із  затримкою виплат призначених застрахованим особам та визначили чинники, які впливають на наповнення Фонду соціального страхування України.

Разом з цим учасники заходу не оминули увагою актуальні питання трудового законодавства. Мова йшла і про оформлення трудових відносин і про оплату праці і про актуальні питання сезону – відпустки.

Окремо, інспектор праці зупинилась на необхідності чітко фіксувати робочий час працівників, оскільки випадки оформлення відносин з працівником на неповний робочий день  при повній  фактичній зайнятості не поодинокі.

Учасники заходу закликали до активізації зусиль роботодавців в напрямку будування прозорих взаємовідносин з працівниками, що наддасть можливість зберегти трудовий потенціал району та області.