gov.ua Державні сайти України
Пошук

В ГУ Держпраці у Харківській області обрано нову голову профкому

15 травня 2019

14 травня відбулись збори членів первинної організації профспілки працівників соціальної сфери України Головного управління Держпраці у Харківській області.

У зборах колективу взяли участь начальник Головного управління Володимир Рожанський, перший заступник начальника Вадим Гевоян, заступник начальника Олена Петренко, начальники управлінь, керівники відділів та фахівці ГУ Держпраці у Харківській області.

На порядку денному було розглянуто питання стосовно обрання нового голови профкому ГУ Держпраці. Так члени профспілки одноголосно обрали головою профкому Вікторію Ткаченко – головного державного інспектора ГУ Держпраці у Харківській області.

Володимир Рожанський привітав Вікторію Ткаченко з цією подією: «Наш колектив омолоджується… Вітаємо колектив з обранням нового голови профспілки. Бажаю новому голові не тільки тримати задану попередником планку, а і  досягати нових успіхів у профспілковій діяльності».

Також під час заходу було обрано нових членів профспілки: Оксану Горстку, Анастасію  Канцедал та Миколу Рябкова.

Володимир Рожанський подякував Олені Цвєтковій за плідну роботу у профспілці та побажав подальших успіхів на новій посаді в відділі розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму.

Наприкінці зустрічі новообраний голова профспілки Вікторія Ткаченко виразила свою вдячність колективу за довіру: «Я буду всіляко підтримувати колектив управління на цій посаді  та розвивати профспілкову діяльність».