У програмі «Чернівці сьогодні» – про не задекларовану зайнятість: ризики для працівників та відповідальність для роботодавців

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір стала гостею ведучої інформаційно-аналітичної програми «Чернівці сьогодні» Марини Скінтей на телеканалі «Чернівецький промінь». Тема розмови у телевізійному форматі – неофіційна зайнятість у регіоні та посилення Держпраці  спільно з іншими державними відомствами заходів державного нагляду.

У ході спілкування у студії  Галина Кушнір розповіла про ризики неофіційного працевлаштування для працівників та відповідальність за це роботодавців.Посадовець Держпраці також роз’яснила глядачам, що є підтвердженням належно оформлених трудових відносин і як діяти працівникові у разі, коли порушено його соціальні та трудові права.

У програмі «Чернівці сьогодні» заступник начальника Управління Держпраці підкреслила, що найбільша кількість не задекларованої праці використовується роботодавцями у регіоні у сфері торгівлі та обслуговування населення, на будівництві, в агропромисловому секторі, на підприємствах з транспортних перевезень.

«Управління Держпраці у Чернівецькій області наголошує: працівники , котрі погоджуються на виконання робіт без офіційного працевлаштування , у разі виникнення трудових спорів, стають абсолютно безправними перед роботодавцями. Адже щодо них не діють жодні, передбаченні чинним законодавством про працю, державні соціальні гарантії», – акцентувала у виступі під час телеефіру Галина Кушнір.

Translate »