У прямому ефірі на телеканалі «Запоріжжя» говорили про мігрантів та нелегальну зайнятість

Дотримання законодавства про працю та зайнятість населення, законодавства в міграційній сфері стало темою обговорення у прямому ефірі передачі «Тема дня» на обласному телеканалі «Запоріжжя».

У телестудії на запитання ведучого і телеглядачів відповідали представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області та Державної міграційної служби України.

Фахівець управління Держпраці Юлія Трещук розповіла про порядок та підстави здійснення контрольних заходів посадовими особами Держпраці в частині дотримання законодавства про працю та зайнятість населення. Фахівець акцентувала увагу на фінансових санкціях, застосованих до роботодавців за порушення законодавства. Так під час одного із контрольних заходів виявлено 11 громадян Китайської Народної Республіки, які нелегально перебували й працювали на одному з підприємств міста Запоріжжя. Крім нелегальних працівників, у роботодавця також виявлено низку інших порушень трудового законодавства, за що йому доведеться сплатити штраф у розмірі понад 1,7 мільйонів гривень.

Юлія Трещук наголосила, що питання нелегальної зайнятості громадян України і трудових мігрантів, які перебувають на території України, є одним із пріоритетних напрямів діяльності Держпраці.

Translate »