У Полтаві роботодавець допустив до роботи без належного оформлення 14 працівників

Факт незадекларованої праці було встановлено фахівцями Управління Держпраці та Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області під час інспекційного відвідування одного з полтавських підприємств.

У ході перевірки інспекторами управлінь було виявлено, що у приміщенні підприємства перебували працівники, котрі виконували трудові функції без належного оформлення трудових відносин, а саме: 14 осіб було допущено до роботи без укладення з ними трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівників на роботу.

Наразі керівником Управління Держпраці у Полтавській області прийнято рішення щодо розгляду справи про накладення штрафу на роботодавця за порушення законодавства про працю згідно ст.265 КЗпП України.

Нагадуємо, що за кожного неоформленого працівника передбачено штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогоднішній день штраф за одного неоформленого працівника становить 111 тисяч 690 гривень.

Translate »