У навчальних закладах Львівської області триває інформаційна кампанія щодо безпеки праці

Днями у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі відбувся відкритий урок – зустріч першокурсників з начальником відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Львівській області Ігорем Процем.

Про те, що таке охорона праці на виробництві, які небезпеки чатують на працівників у процесі трудової діяльності в різних галузях промисловості, які професії вважаються найбільш травмонебезпечними, розповів фахівець з охорони праці.

Особливу увагу акцентовано на засобах  індивідуального захисту, адже нерідко працівники, недооцінюючи їх важливості у забезпеченні власної безпеки, нехтують ними, що і призводить до тяжких наслідків.

Для візуалізації цієї тематики студентам продемонстровано зразки засобів індивідуального захисту та малюнки студентів, які вже представлялися на розгляд конкурсній комісії.

Представник Держпраці запросив студентів до участі у конкурсі малюнку  «Охорона праці очима дітей» та  розповів про умови його проведення. На сьогодні в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у навчальних закладах  Львівської області триває активна інформаційна кампанія.

Translate »