У курортних зонах «Очаків» та «Чорноморська коса» проведено заходи з інформування роботодавців про вимоги законодавства щодо оформлення трудових відносин

Заходи пройшли в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії Управління Держпраці у Миколаївській області «Офіційне працевлаштування в курортній зоні – норма».

Інспекторами праці надавалася правова допомога роботодавцям щодо  належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

На початку літнього сезону спостерігалася невелика кількість людей, які приїхали на відпочинок. Переважно на базах відпочинку можна було зустріти працівників, які завершували роботи з облаштування місць відпочинку, тому інспектори праці мали змогу поспілкуватись з працівниками та звернути їх увагу на трудові права та гарантії працівників.

Так, фахівці управління Держпраці у Миколаївській області, спілкуючись з громадянами, які перебували у курортній зоні та виявили зацікавленість в інформації щодо трудових прав та гарантій, наголошували на перевагах офіційного працевлаштування, роз’яснювали порядок допуску працівника до роботи та звертали увагу на можливість поновлення  порушених трудових прав.

Роз’яснювальні заходи відбулися на базах відпочинку Чорноморської коси: «Нептун», «Корвет», «Трембіта», «Чайка», «Майбара», «Чорноморка», а також у санаторії імені Судковського та з приватними особами. Інспектори праці управління Держпраці у Миколаївської області не оминули увагою й бази відпочинку міста Очакова: «Надежда», «Курорт Очаків», ДП “Очаківське об’єднання санаторно-курортних закладів” ЗАТЛЗЗП України “Укрпрофоздоровниця”.

Відповідну інформацію отримали і представники торгового сектору курортної зони «Очаків» та «Чорноморська коса».

Translate »