У Хмельницькому обласному бюро судово-медичної експертизи обговорено заходи щодо належного рівня гігієни праці

судово-медична експертизаФахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено нараду для працівників Хмельницького бюро судово-медичної експертизи стосовно впровадження заходів щодо належного рівня гігієни праці та дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань гігієни праці.

 Під час заходу особлива увага була приділена забезпеченню проходження медичних оглядів працівниками бюро, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я №246 від 21.05.2007р. Зокрема, фахівцем з питань гігієни праці роз’яснено порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій. Зазначено, що відповідно до ст. 169 Кодексу законів про працю України та ст. 17 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці. За результатами періодичних медичних оглядів у разі потреби роботодавець повинен забезпечити проведення відповідних оздоровчих заходів.судово

 Наголошено на розроблені гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на поліпшення і збереження здоров’я працівників, підвищення працездатності і продуктивності праці.

Translate »