gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Харкові відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 грудня 2019

У Харківській обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області під головуванням голови обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

Основним питанням для обговорення стало проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях масового перебування людей, перед усім у закладах освіти, соціального обслуговування населення, охорони здоров’я, культури та транспортної інфраструктури.

Від ГУ Держпраці у Харківській області на засіданні були присутні: т.в.о. першого заступника начальника Головного Управління Дмитро Гринь та заступник начальника управління – начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Наталія Єременко.

Під час засідання були заслухані доповіді начальника управління запобіганню надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області Сергія Колосовського, заступника голови регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, директора Департаменту цивільного захисту ОДА Павла Пономаренко та посадових осіб інших державних служб.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення регіональна комісія склала план щодо проведення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях масового перебування людей та затвердила Посадовий склад регіонального оперативного штабу щодо функціонування систем життєзабезпечення області та реагування на можливі надзвичайні ситуації протягом зимового періоду 2019-2020 років.