У Черкасах проведено акцію до Всесвітнього дня дій за гідну працю

Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області вчора, у Всесвітній день дій за гідну працю, провели акцію у м. Черкаси та закликали роботодавців і працівників до втілення принципів гідної праці на кожному робочому місці. Тобто, до створення гідних, здорових, безпечних умов праці, офіційного працевлаштування, рівних можливостей та рівного ставлення у сфері зайнятості, належного соціального забезпечення.

За даними Міжнародної організації праці (МОП), гідна праця включає в себе можливості для роботи, які забезпечують продуктивні і справедливі доходи, безпеку на робочому місці і соціальний захист сім’ї, найкращі перспективи для особистісного розвитку та соціальної інтеграції, свободи для людей, організація та участь у прийнятті рішень, рівність можливостей і ставлення для всіх жінок і чоловіків.

Відповідно до Програми гідної праці МОП для України 2016-2019 рр., гідна праця є як ключовим компонентом політики розвитку, так і ціллю національної політики урядів та соціальних партнерів. Крім того, гідна праця є чинником розвитку особистісного та професійного потенціалу людини, це основа громадянського суспільства.

Translate »