«Цінуй свої права – працюй легально», – наголошують інспектори праці ОТГ Полтавщини

На Полтавщині у селі Засулля Лубенського району посадові особи органу місцевого самоврядування здійснили інформаційний рейд.

Інспектор праці Засульської ОТГ Тамара Радченко та посадова особа виконавчого комітету Валерій Юрченко провели низку зустрічей з трудовими колективами, що працюють у сфері торгівлі.

«Цінуй свої права – працюй легально», – наголошували фахівці під час заходів, проведених у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи. Адже офіційне працевлаштування надає працівнику право на гідні умови праці, оплачувану щорічну відпустку, виплату заробітної плати вчасно та у розмірі не нижчому за встановлений державою рівень мінімальної заробітної плати, компенсації на час тимчасової непрацездатності. На цьому повсякчас наголошує інспектор праці з метою донесення до свідомості громадян, що вони втрачають, коли погоджуються працювати без трудового договору.

Під час спілкування з підприємцями та найманими працівниками фахівці роз’яснили переваги легальної праці, вимоги трудового законодавства, попередили про відповідальність за порушення. Кожен із співрозмовників отримав тематичні буклети.

Translate »