gov.ua Державні сайти України
Пошук

Тернопільщина: інспектори праці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємстві швейної промисловості

10 липня 2019

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області Юрій Шевчук, Світлана Бойко та Наталія Запольська з метою попередження порушень законодавства про працю здійснили відвідування суб’єктів господарської діяльності м. Тернополя, які працюють у швейній промисловості.

Інспектори праці поінформували роботодавців та найманих працівників про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надали методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці.

Акцентовано увагу роботодавців на важливості дотримання вимог законодавства про працю у частині належного оформлення трудових відносин, оплати праці найманих працівників, забезпечення їх прав на здорові та безпечні умови праці, на відпочинок та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Оскільки з найманими працівниками досить часто укладаються договори цивільно-правового характеру замість належних трудових договорів. Також роботодавців ознайомлено із основними відмінностями між укладенням таких договорів.