Сумлінне ставлення до обов’язків – запорука безпечних ліфтів

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інструкторсько-методичне заняття з посадовими особами КП «Деснянське», яке експлуатує ліфти, і працівниками ліфтової обслуговуючої організації ТОВ «Центрліфт».

У рамках плану заняття безпосередньо на прикладі ліфта багатоквартирного житлового будинку учасники проаналізували дії електромеханіків під час проведення місячних ремонтів і регламентних обслуговувань ліфтів, опрацювали питання проведення перевірки пристроїв безпеки ліфта у приямку, точності автоматичної зупинки кабіни ліфта, порядку перевірок рівня мастила в редукторі, підключення електрообладнання ліфта у низьковольтному комплектному пристрої (станції управління) та низки інших робіт.

Окрім того, фахівці Управління надали учасникам заняття практичну допомогу у встановленні причин характерних поломок ліфтів, що можуть привести до їх зупинення. Відповідальні за «безпечний» ліфт працівники обох підприємств упродовж заняття ставили державним інспекторам актуальні для себе питання і отримували кваліфіковані консультації та роз’яснення.

У підсумку працівники Управління вкотре акцентували на неухильному дотриманні вимог безпеки під час експлуатації та обслуговування ліфтів, підкреслюючи підвищений рівень відповідальності працівників при виконанні зазначених робіт. Присутні подякували державним інспекторам і висловили побажання, щоб такі зустрічі проводилися якомога частіше.

Translate »