Розслідується нещасний випадок з тяжким наслідком на підприємстві з виробництва чавуну, сталі та феросплавів м. Кривого Рогу

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався на підприємстві з виробництва чавуну, сталі та феросплавів м. Кривого Рогу із змінним майстром основної виробничої дільниці 1992 року народження.

За попередньою інформацією 14.06.2018 на основній лінії прокатки на летючих ножицях сталося раптове застрягання заготовки перерізом 80×80 мм з викидом кінця заготовки довжиною близько 10-11 м у бік змінного майстра (що стояв спиною до основної лінії прокатки на відстані 5,5 м від неї), в результаті чого йому була заподіяна «травматична ампутація нижньої третини правої гомілки» (діагноз попередній). Після надання допомоги фельдшером підприємства, постраждалий був доставлений до лікувального закладу для подальшого обстеження і надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуватимуться відповідно до Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Держпраці нагадує керівникам та працівникам підприємств про необхідність неухильного дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Translate »