gov.ua Державні сайти України
Пошук

Студентів Черкаського національного університету ознайомили з актуальними питаннями охорони праці

02 грудня 2015

За ініціативи Управління Держпраці у Черкаській області та участі науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького першого грудня відбувся науково-практичний семінар «Психофізіологічні аспекти охорони праці». Участь у заході взяли близько сотні студентів психологічного факультету Черкаського університету.

Основною метою заходу стало впровадження наукових розробок в практичну діяльність, застосування набутих знань у виробничій сфері, а також поглиблення співпраці наукового закладу з управлінням Держпраці.

Зокрема, під час семінару його слухачі ознайомились із доповідями провідних науковців вишу з актуальних тем охорони праці, в тому числі стосовно психофізіології у професійному становленні майбутніх фахівців, ролі психогігієни в охороні праці, актуальних питань психофізіології праці тощо.

До виступів долучились також кращі студенти та випускники психологічного факультету, які ознайомили учасників семінару із актуальними проблемами професійного стресу, психологічними засобами підвищення безпечної поведінки працівників професійної діяльності в умовах сьогодення, питаннями мотивації як психологічного фактору, що впливає на безпеку праці тощо.

Одними із тем обговорення стала й діяльність управління Держпраці в області, його функції та пріоритетні напрямки роботи. Виступаючи перед студентською молоддю, представники управління Держпраці наголосили на актуальності формування такого питання, як культура охорони праці, свідоме дотримання правил безпеки на виробництві, вагоме місце у вихованні якого займають середні та вищі навчальні заклади, що готують майбутній робочий потенціал країни.

Надалі в регіоні планується проведення спільних науково-практичних семінарів, круглих столів та інших наукових заходів для розширення співпраці та популяризації питань охорони праці.