Склад Громадської ради при Державній службі України з питань праці

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державної служби України з питань праці

від 18.12.2015 року № 169

 СКЛАД

Громадської ради при Державній службі України з питань праці

обраних на установчих зборах 17 грудня 2015 року

 

Прізвище,

ім’я та по батькові

Назва інституту громадянського суспільства
1. АНДРІЄВСЬКИЙ

Юрій Захарович

Федерація професійних спілок України
2. БАБИЧ

Віталій Вікторович

Українська професійна спілка працівників річкового транспорту
3. БАДЕРА

Світлана Григорівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛІРОС»
4. БАРАБАШ

Людмила Володимирівна

Громадська організація «Честь чиновника»
5. БІЛИК

Володимир Іванович

Центральний комітет профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України
6. ВЕРБИЦЬКИЙ

Олександр Петрович

Федерація профспілок Житомирської області
7. ВОЙТЕНКО

Олексій Сергійович

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання
8. ГЕРБЕДА

Віктор Володимирович

Всеукраїнська незалежна профспілка працівників транспорту
9. ДУБИНКА-ФІЛОЗОФ

Іванна Анатоліївна

Федерація профспілок Волинської області
10. ІВАНОВА

Любов Михайлівна

Київська громадська організація інвалідів «Довічне право інваліда»
11. КИБА

Володимир Володимирович

Професійна спілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України
12. КУЗОВОЙ

Юрій Віталійович

Федерація роботодавців України
13. КУРИЛКІН

Сергій Іванович

Професійна спілка працівників освіти і науки України
14. МАЗУР

Наталія Володимирівна

Професійна спілка працівників зв’язку України
15. МИКИТЮК

Любов Володимирівна

Професійна спілка робітників морського транспорту України
16. ПЕРЕВОЗНИК

Ірина Олексіївна

Федерація роботодавців гірників України
17. ПІЖУК

Юрій Миколайович

Професійна спілка працівників державних установ України
18. ПЛАСТУН

Людмила Володимирівна

Харківська обласна організація Профспілки працівників соціальної сфери України
19. ПУЗИРІН

Микола Олександрович

Центральний Комітет профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України
20. СИДОРЕНКО

Тетяна Миколаївна

Київська міська професійна спілка працівників агропромислового комплексу
21. СИДОРЯК

Ірина Георгївна

Професійна спілка працівників культури України
22. СІМАКОВ

Анатолій Анатолійович

Громадська організація «Бусел»
23. СКОРИК

Ніна Олександрівна

Федерація профспілок Рівненської області
24. СУЛЬЖЕНКО

Тетяна Олександрівна

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників нафтогазової і газової промисловості України
25. ФЕСАН

Володимир Олександрович

Професійна спілка працівників охорони здоров’я України
26. ЯКІБЧУК

Василь Васильович

Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок»

 

Translate »