Семінар на Луганщині: про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів

26 липня 2018 року у Луганській області відбувся семінар-нарада на тему «Небезпека мін та вибухонебезпечних предметів».

Захід організовано Державною службою України з питань праці, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Головним управлінням Держпраці у Луганській області та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

У семінарі взяли участь представники місцевої влади та територіальних громад, підприємств агропромислового комплексу та вугільних підприємств, громадських організацій.

Під час семінару учасниками обговорено питання профілактики виробничого травматизму. Йшлося про небезпеку натрапити на міни та вибухонебезпечні предмети під час виконання працівниками підприємств своїх посадових обов’язків. Зокрема, присутні розглянули наступні питання: регіональні особливості Луганської області; протимінна діяльність в Україні; світовий досвід підвищення ефективності здійснення наглядової діяльності та проведення превентивних заходів; ризики та загрози від вибухонебезпечних предметів; аналіз та заходи запобігання виробничому травматизму на підприємствах при проведенні польових робіт у Луганській області.

Окрім того, представникам підприємств Луганської області надано поради щодо забезпечення належного рівня охорони праці на підприємствах, які працюють в умовах ведення Операції об’єднаних сил.

Translate »