Розслідується нещасний випадок, який стався внаслідок ДТП у місті Кривий Ріг

17 квітня 2018 року о 06 год. 44 хв. у м. Кривому Розі на одному з центральних перехресть сталася дорожньо-транспортна пригода: зіткнулися маршрутне таксі, легковий автомобіль та автобус.

У правий бік маршрутного таксі з пасажирами вдарився легковий автомобіль, який перетинав перехрестя на великій швидкості, внаслідок чого маршрутне таксі викинуло на зустрічну смугу, де сталося зіткнення з автобусом. За попередніми  даними, загинуло 8 та травмовано 14 пасажирів маршрутного таксі.

Під час виконання трудових обов’язків травмовано водія маршрутного таксі та водія автобуса.

Остаточні обставини та причини випадку травмування під час виконання трудових обов’язків з’ясовуватимуться відповідно до Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області надіслано інформаційного листа суб’єктам господарювання автотранспортної галузі, які здійснюють перевезення пасажирів, щодо вжиття невідкладних заходів з контролю за дотриманням водіями Правил дорожнього руху та законів України «Про автомобільний транспорт» та «Про дорожній рух».

Держпраці нагадує керівникам і працівникам підприємств про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я людини в процесі виробничої діяльності.

Translate »