Розпочато планову перевірку Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Харківській області

15 січня 2020 року розпочато планову перевірку Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Харківській області та його структурних підрозділів, які розташовані в м. Харкові та районах Харківської області, щодо дотримання вимог законодавства про охорону праці, промислової безпеки та гірничого нагляду.

Перевірка відбувається згідно з річним планом здійснення заходів державного нагляду ( контролю)  на 2020 рік комісією Головного управління Держпраці у Харківській області під головуванням начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитра Гриня.

Безпосередньо перед початком перевірки фахівцями Управління Держпраці було проведено робочу нараду з керівництвом суб’єкта господарювання щодо висвітлення цілей, завдань та процедури перевірки та проведено роз’яснювальний семінар на тему: «Стан і причини виробничого травматизму у 2019 році, профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань, удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах, організаціях, установах».

Під час заходу будуть перевірені всі структурні підрозділи, чисельність працюючих яких на теперішній час  складає 276 осіб.

За результатами проведеної перевірки буде складений Акт, уніфікована форма якого затверджена Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 11.08.2011  № 826, та вручені приписи.

Планова перевірка триватиме з 15 по 28 січня 2020 року.

Translate »