Рівняння на безпеку праці: посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області провели семінар-нараду з представниками ДП «Хлібна база №76»

Незамінним у господарської діяльності елеватора є досвід та знання працівників таких професій як апаратник з сушіння та/чи оброблення зерна, машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин, лаборант виробничо-технічної лабораторії. Тому для залучення кращих спеціалістів, попередження плинності кадрів є доречним запровадження ряду інструментів, які водночас сприяють дотриманню  трудового розпорядку, трудової дисципліни,  вимог безпеки та формують оптимальний соціально-психологічний клімат на підприємстві. Зазначену думку висловив заступник генерального директора Державного підприємства «Хлібна база №76» Державного агентства резерву України під час семінар – наради за участю посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області.

Взявши слово, Вадим Ярмульский, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Миколаївській області, зазначив, що безпека праці має бути пріоритетом для кожного керівника підприємства. Працівники елеватора мають чітко усвідомлювати небезпеки пов’язані з експлуатацією магнітних установок, вентиляторів,  циклонів та іншого складного обладнання. Особи відповідальні за стан охорони праці на підприємстві повинні постійно здійснювати заходи, у тому числі контролю, направлені на попередження виробничого травматизму.

 Учасники семінар-наради обговорили вимоги охорони праці працівників залучених під час виконання робіт у замкненому просторі, зокрема силосах і бункерах. Розглядаючи зазначене питання, окрема увага була приділена правилам користування засобами індивідуального захисту. Так, перед застосуванням засобів індивідуального захисту працівники мають пройти попередній  інструктаж з вимог щодо їх належної експлуатації.

Захід завершився жвавим обговоренням питання щодо дотримання працівниками встановлених вимог безпеки під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт із зерном та іншими сипучими продуктами.

Translate »