gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: на святі останнього дзвоника двом ученицям за перемогу у конкурсі малюнка вручив подарунки Юрій Наконечний

31 травня 2019

Два призових місця у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» посіли цьогоріч учениці КЗ «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.» Рівненської обласної ради. У третій віковій групі  (автори робіт віком від 15 до 18 років) журі присудило І місце Анні Зайдель за малюнок «Життя – найвища цінність. Бережіть його!» та ІІ місце Марії Чугунніковій за роботу «Тату, бережи себе».

Із приємною місією вручення подарунків завітав на свято до ліцеїстів начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний. З добрими побажаннями він звернувся до учнів, батьків та педагогічного колективу і підкреслив: «Учні ліцею вже декілька років поспіль виборюють призові місця не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні. Цього року журі у Києві відзначило роботу Анни Зайдель».

Дівчинка зайняла ІІІ місце, тож її запросили на урочистості до столиці для віншування та вручення подарунків.

Юрій Наконечний подякував усьому загалу ліцеїстів та педагогів за активну участь у конкурсі і популяризацію культури праці. А дівчата-переможниці під гучні оплески отримали заслужену нагороду – грамоти та хороші подарунки.