gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: керівництво ТОВ «Технопривід Інвест Груп» гарантує дотримання вимог безпеки праці та трудового законодавства

11 січня 2020

В Управлінні Держпраці у Рівненській області відбулася робоча зустріч керівництва Управління та ТОВ «Технопривід Інвест Груп», власником якого є корпорація KRONOSPAN. У зв’язку з будівництвом заводу в селі Городок Рівненського району сторони обговорили питання законодавчих вимог. Зокрема, начальник Управління Юрій Наконечний наголосив на дотриманні законодавства про працю та легальності трудових відносин. Він також акцентував увагу на імплементації українського законодавства до міжнародних стандартів, у тому числі в галузі будівництва. Відтак, нова нормативна база вимагає визначення відповідних координаторів. Саме ці особи повинні забезпечити безпеку будівельних робіт підрядних та субпідрядних виконавців.

Юрій Наконечний підкреслив необхідність дотримання вимог дозвільної системи та декларування, зокрема в контексті об’єктів та робіт підвищеної небезпеки.

У свою чергу директор ТОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй завірив, що в процесі будівництва заводу і в подальшому виробництві будуть чітко дотримані всі законодавчі вимоги. Представники Кроспану гарантували оперативне інформування Управління Держпраці з відповідних питань, надання належних документів.

Сторони домовилися про конструктивний діалог «Технопривід Інвест Груп» з фахівцями Управління у консультативно-превентивній роботі, навчанні, перенавчанні кадрів та в інших питаннях компетенції.