Привітання з Днем підприємця

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Цей день дає можливість осмислити значну роль підприємців у соціально-економічній розбудові держави, здійсненні реформ, зміцненні національної економіки. Саме завдяки вашій патріотичній позиції перемогла Революція гідності. Україна впевнено утверджує європейські стандарти і прямує бути у складі Європейського Союзу.

Підприємці – це велика когорта енергійних та ініціативних людей, які вміють просувати ідеї,  втілювати в життя нові проекти, і з якими співпрацює Державна служба України з питань праці.  Хочеться побажати, щоб саме наші партнерські відносини, а не контроль чи нагляд, були корисними, вдалими, приносили очікувані результати. Особливо це стосується легального оформлення працівників, адже від вашої чіткої позиції у цьому питанні залежить економічний розвиток та майбутнє України!

Бажаю вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою та успішною. Щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення вашого добробуту й українців в цілому!

З повагою

Голова Держпраці

Роман Чернега

 

 

Translate »