Привітання до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

Шановні українці, захисники Батьківщини!

Щиро вітаю Вас із сьогоднішніми святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

%d0%b1%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8%d1%86%d1%96Із  давніх-давен 14 жовтня для українців свято Покрови Пресвятої Богородиці. За легендами саме молитва до Богородиці допомогла врятувати центр православ’я та його мешканців, так Богородиця з’явилася перед людьми і вкрила їх своєю покровою, тим захистила від ворога.  Недарма у цей день почали святкувати День захисника України, які не тільки своєю відвагою, силою та мужністю, а й вірою захищали і продовжують захищати рідну землю. Це і ветерани, які воювали на фронтах війн і молодь, якій судилося вдягнути військову форму. Це і свято  жінок-берегинь, які завжди у важкі і скрутні часи є опорою чоловіків-захисників, синів, братів, а й нерідко самі учасниці військових дій, справжні захисниці свого народу!

Цього дня ми згадуємо грізні та незабутні сторінки минулого, а також осмислюємо сучасні події, намагаємось думками заглянути в майбутнє і ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою. Захисники Батьківщини надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу.

Вітаю всіх, хто виконував і виконує священний обов’язок захисника Батьківщини, брав і бере участь у бойових діях, виконує складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет в очах українського народу та світової спільноти.

Усіх українців вітаю зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Впевнений, що наша віра, молитви та виважені дії допоможуть реалізувати всі плани задля кращого майбутнього та блага українського народу!

Усім бажаю міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та омріяних гараздів!

З повагою

Роман Чернега

Голова Державної служби України з питань праці

Translate »