gov.ua Державні сайти України
Пошук

Проведені фахівцями управління Держпраці заходи з детінізації праці дали позитивні результати

11 січня 2019

Зусилля фахівців Управління Держпраці у Закарпатській області, спрямовані на виведення заробітної плати та найманої праці з тіні, як виявилося, не були даремними.  Завдяки проведеним торік заходам, в тому числі й спільним, що організовувалися  із органами ДФС, Пенсійним фондом та правоохоронцями, вдалося збільшити суму сплаченого ЄСВ.

Так, протягом січня-грудня 2018 року платники Закарпаття сплатили 3 млрд 869 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з 2017 роком, у 2018-му надходження від сплати ЄСВ зросли на 788,1 млн грн або 125,6%.

 Як відомо, ці кошти пізніше скеровуються на забезпечення соціальних потреб наших краян, зокрема, на пенсійні виплати, виплати в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, виплати по безробіттю, виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.

Тому вкрай важливо не допускати виплат заробітної плати «в конвертах», сумлінно ставитись до своєчасної виплати заробітної плати та сплати ЄСВ.