gov.ua Державні сайти України
Пошук

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства Херсонщини

19 липня 2019

З метою запобігання виникнення нещасних випадків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, суб’єктів господарювання інших галузей, на об’єктах яких виконуються земляні роботи, роботи у колодязях, котлованах, траншеях, закритих просторах фахівцями ГУ Держпраці у Херсонській області проведено семінар на тему: «Запобігання виникнення нещасних випадків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства».

Участь у превентивному заході взяли керівники та інженери з охорони праці підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Херсонщини.

В ході семінару фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області провели аналіз нещасних випадків, їх причин та наслідків, а також навели приклади найбільш поширених порушень, які призводять до настання подібних ситуацій.

Зокрема, серед переліку питань, які обговорювались під час семінару, особливу увагу звернули на забезпечення працівників засобами колективного та індивідуального захисту, наявність та справність вентиляційних систем і технологічного обладнання, своєчасність проведення медичних оглядів працівників.

Також доповідачі зауважили, що у разі настання нещасного випадку, потрібно повідомити протягом доби ГУ Держпраці у Херсонській області, з метою якісного проведення розслідувань, своєчасного встановлення причин та обставин, а також щоб не допустити виникнення подібних випадків у майбутньому.

Наостанок фахівці наголосили, що відсутність нещасних випадків позначається на професійній активності працюючих, на моральному кліматі в колективі, а отже і на ефективності та продуктивності праці.