Проблеми безпеки на підприємствах деревообробної галузі обговорили за круглим столом

З нагоди Дня охорони праці на мукачівському підприємстві ТОВ «ЕНО Меблі ЛТД» відбувся круглий стіл за участі керівництва і відповідальних осіб підприємства, представників Управління Держпраці у Закарпатській області, Мукачівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, обласної ради профспілок. Управління Держпраці, яке виступило ініціатором проведення заходу, представляв головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, СКС на транспорті та зв’язку Мирослав Феделеш.

Ідея організувати подібний захід саме на базі ТОВ «ЕНО Меблі ЛТД» виникла не випадково. Річ у тім, що наприкінці березня тут, у приміщенні лісопильної дільниці, стався нещасний випадок з 53-річним верстатником. Отож учасники зібрання детально проаналізували обставини та причини виникнення випадку.

Мирослав Феделеш надав вичерпну інформацію про стан виробничого травматизму на підприємствах деревообробної галузі області, а також повідомив про результати проведеного спеціального розслідування нещасного випадку та охарактеризував інші ситуації, які мали місце на аналогічних підприємствах краю. При цьому він наголосив: «Якщо роботодавець серйозно ставиться до питання охорони праці на підприємстві, зокрема до організації безпечного виконання робіт, то тільки тоді  рівень виробничого травматизму може суттєво зменшитися. Такий підхід поліпшить продуктивність  праці колективу, мінімізує фактор ризику».

Translate »