gov.ua Державні сайти України
Пошук

Про оголошення конкурсного відбору

29 липня 2015

Про оголошення конкурсного відбору

 

«Державна служба України з питань праці оголошує конкурс

  1. на заміщення вакантних посад державних службовців:

головний спеціаліст відділу з питань охорони праці департаменту з питань праці – 2; головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності керівника та контролю управління документального забезпечення, звернення громадян та доступу до публічної інформації – 2; головний спеціаліст відділу персоналу – 1;

головний спеціаліст відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду – 1; головний спеціаліст сектору взаємодії зі ЗМІ – 1; головного спеціаліста сектору господарського та інформаційного забезпечення управління бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення – 1

Вимоги до кандидатів:

громадянство України; вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст, магістр); стаж роботи на посадах в державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають разом із заявою про участь у конкурсі такі документи:

особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 сантиметрів; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідка про допуск до державної таємниці(у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою: 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14.

Додаткова інформація щодо зазначених посад, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу Держпраці за телефоном (044) 289-03-32.

  1. на заміщення вакантної посади директора ДП «Запорізький експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Запоріжжя.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14, телефон для довідок
(044) 289-03-32.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає разом із заявою належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про вищу освіту за відповідною спеціальністю; заповнений аркуш обліку кадрів; інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством; довідку про стан здоров’я; довідку про відсутність в особи судимості.

Конкурсний відбір відбудеться 23 вересня 2015 року за адресою:
м. Київ, вул. Десятинна, 14. Результати конкурсного відбору буде оголошено
25 вересня 2015 року.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямком; досвід роботи за фахом не менше 5 років, на керівних посадах 3 роки.»

Питання на перевірку знаннь:

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України “Про державну службу” та
“Про запобігання корупції”.(завантажити)