Представники полтавського Управління навідались у лісове господарство

У суб’єктів господарювання лісової галузі Полтавської області у 2019 році було допущено один нещасний випадок виробничого травматизму. Такий показник залишається на рівні аналогічного періоду минулого року. В той же час за вказаний період був допущений один нещасний випадок зі смертельним наслідком, що на один випадок більше, ніж в минулому році. Ця трагедія сталась 20 серпня на Державному підприємстві «Новосанжарське лісове господарство».

За висновками роботи спеціальної комісії основними причинами, що призвели до нещасного випадку стали: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових обов’язків працівниками. Управління Держпраці у Полтавської області, враховуючи зазначене, посилило проведення превентивних заходів щодо попередження випадків виробничого травматизму під час проведення лісосічних робіт.

Так, днями наглядовці зустрілись із колективом Державного підприємства «Полтавське лісове господарство», що у селі Копили Полтавського району. Це одне з провідних підприємств області щодо ведення лісового господарства, котре охоплює території трьох адміністративних районів області:  Полтавського, Котелевського та Чутівського. Загальна площа підприємства понад 29 тис. гектарів.

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК та СКС Ігор Гонтовий та Вадим Кармазін відповіли на питання працівників та звернули їхню увагу на виконання вимог Карти технологічного процесу розроблення лісосік й на проведення інструктажу з охорони праці перед початком виконання робіт.

Translate »