Представники органів державної влади Миколаївщини обговорили спільні заходи щодо соціальної адаптації осіб звільнених із місць позбавлення волі

У Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбулась розширена нарада з питань адаптації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та осіб, які були засуджені до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, до соціально-нормативного життя в суспільстві.

Участь у нараді взяли представники управління Держпраці у Миколаївській області, Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області.

Під час наради було визначено складнощі з якими засуджені стикаються  після звільнення, серед яких присутні проблеми з формуванням трудових відносин відповідно до вимог чинного законодавства. З метою адаптації зазначеної категорії громадян до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві учасники наради у межах своїх повноважень висунули відповідні пропозиції щодо можливих заходів допомоги.

За підсумками наради визначено план спільних заходів з надання допомоги в адаптації зазначеної категорії осіб до життя на волі.

Translate »