gov.ua Державні сайти України
Пошук

Правомірність дій Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області підтверджено у судовому порядку

07 серпня 2018

При здійсненні інспекційного відвідування розважального закладу м. Павлограда інспекторами праці виявлено, що 10 осіб допущені до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням, та без повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

За використання найманої праці без оформлення трудових відносин до роботодавця застосовано фінансові санкції, передбачені частиною другою статті 265 Кодексу законів про працю України, – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Роботодавець, не погоджуючись з винесеною постановою про накладення штрафу, звернувся до суду щодо визнання неправомірними дій фахівців Головного управління та скасування вищезазначеної постанови.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду у задоволенні позову суб’єкту господарювання відмовлено. Постанову про накладення штрафу на суму 960 000 гривень визнано правомірною.