Працівники підприємств полтавського регіону вдосконалили знання Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів

З метою зниження виробничого травматизму та його попередження, фахівці Управління Держпраці у Полтавській області на регулярній основі проводять інформаційно-консультативну роботу з працівниками, що мають відношення до експлуатації, обслуговування та ремонту електроустановок, щодо дотримання заходів безпеки при виконанні даних робіт.

Так, задля визначення рівня знань, на базі Першої школи охорони праці відбулась атестація групи працівників підприємств полтавського регіону щодо вивчення «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів». Участь в роботі екзаменаційної комісії взяв головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Сергій Павленко.

По завершенню атестації, за допомогою інспектора Управління, присутні вдосконалили свої знання з безпеки праці, проаналізували найбільш характерні помилки, що допускаються при виконанні робіт, пов’язаних з експлуатацією, обслуговуванням та ремонтом електроустановок та електрообладнання і отримали роз’яснення спірних питань.

Зокрема, обговорили такі питання як допуск до роботи відряджених осіб, проведення і оформлення відповідальних за електрогосподарство та інструктажу з електробезпеки з урахуванням особливостей електроустановок, в яких доведеться працювати відрядженим особам. Приділили увагу й порядку призначення і затвердження осіб, відповідальних за безпечне виконання робіт в електроустановках, а саме визначили хто має право видачі нарядів і розпорядження, кого можна призначити керівником робіт, а кого – допускачем, хто зобов’язаний готувати робоче місце і бути членом бригади.

Translate »