ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва“

Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва» (далі – проект наказу) розроблений Державною службою України з питань праці на виконання пункту 4 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107.

Проект наказу підготовлено з метою правового регулювання експертної діяльності, що здійснюють суб’єкти господарювання у сфері охорони праці та промислової безпеки.

За результатами погоджувальної наради, що відбулася 12.10.2017, всі розбіжності між заінтересованими сторонами були врегульовані і проект наказу доопрацьовано.

Зауваження та пропозиції до доопрацьованої версії проекту наказу слід надсилати на адресу:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua.

Доопрацьована версія проекту наказу оприлюднена шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці в мережі Інтернет www.dsp.gov.ua. (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність»).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний термін у письмовому або електронному вигляді.

Наказ

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу 

Вимоги

Translate »