gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві»

06 червня 2018

Проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві“ розроблено на реалізацію статті 28 Закону України „Про охорону праці“. Чинні на сьогодні Правила техніки безпеки і виробничої санітарії в цукровій промисловості, затверджені постановою Президії ЦК профспілки робітників харчової промисловості 30 квітня 1972 року, протоколом № 4, є застарілими, не охоплюють нові технологічні процеси, умови праці під час виробництва цукру, не відповідають сучасним вимогам щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці на відповідних робочих місцях та потребують актуалізації.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 279-05-52.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”).

Проект наказу

Проект Правил

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу